Externí spolupráce

ČSOB Factoring nabízí možnost externí spolupráce jak fyzickým, tak právnickým osobám v oblasti zprostředkování vhodných obchodních příležitostí.

Spolupráce probíhá na provizní bázi, což v praxi znamená, že pokud nám externí spolupracovník zprostředkuje kontakt na nového klienta, se kterým je následně zahájena factoringová spolupráce, získává nárok na předem dohodnutou provizi.

Výše provize se odvíjí od skutečného objemu pohledávek postoupených klientem na ČSOB Factoring a je vyplácena kvartálně.

 

Externí zprostředkovatel získá od ČSOB Factoring plnou podporu, je připraven na identifikaci vhodných obchodních příležitostí, dostane veškeré potřebné materiály ke své činnosti a potom již pracuje zcela nezávisle.

 

Tato činnost je vhodná pro kohokoliv, kdo se potkává s představiteli firem, má chuť se něčemu přiučit, kdo si chce zachovat plnou časovou flexibilitu a má zájem o další výdělek.

 

V případě, že se budete chtít dozvědět více o této možnosti spolupráce s ČSOB Factoring, kontaktujte nás na telefonním čísle 267 184 805, nebo emailem na info@csobfactoring.cz.

© ČSOB Factoring, a.s. | IČ: 45 79 42 78 | Zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 1647 |

Benešovská 2538/40, 101 00  Praha 10 - Vinohrady | Telefon: 267 184 810 | Email: info@csobfactoring.cz 

Právní ujednáníProhlášení o přístupnosti

Cookies a podmínky používání